Воскресенье, 29.06.2025, 08:09
Всім привіт, тепер методички і "всяке таке", буде знаходитись тут :)
Главная
· RSS
Меню сайта
Категории раздела
Методички ІІ курс [7]
методички з різних предметів
Методички ІІІ курс [14]
******
Наш опрос
Вам зручно, що методички знаходяться тут
Всего ответов: 108

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
 Каталог статей**
Главная » Статьи » Методички ІІІ курс

Методичні рекомендації до курсової з Крим. Права
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


Розвиток демократії, укріплення законності, ефективна боротьба з правопорушеннями неможливі без якісної підготовки юридичних кадрів, здібних правильно орієнтуватися у соціальній діяльності та із знанням справи вирішувати поставлені перед ними завдання.
Здійснення цих завдань забезпечується всім ходом навчального процесу, де велике значення у закріпленні теоретичних знань курсантів, розвитку творчих та практичних навиків, набуває курсова робота. Її мета – сприяти систематичному закріпленню теоретичних знань, прищеплення навиків науково-дослідницької роботи.
Тему курсової роботи кожен курсант обирає самостійно відповідно до своїх наукових та практичних інтересів, керуючись наданою тематикою, методичними рекомендаціями та порадами наукового керівника.
Перш ніж розпочати писати курсову роботу, треба скласти її план та ознайомитися з навчально-методичною та науковою літературою по темі.
При виконанні роботи треба враховувати, що за останні роки в діюче законодавство України внесено багато змін і доповнень. При посиланні на літературні джерела слід враховувати зміни в чинному законодавстві України, проводити порівняння точок зору окремих авторів у минулому, а також вчених других країн з точками зору сучасних українських вчених.
Для ілюстрації теоретичних положень доцільно використовувати приклади з практичної діяльності. Крім того, допускається використання матеріалів лекцій та практики, що публікуються в Бюлетені Верховного Суду та спеціалізованих журналах. Не рекомендується брати приклади із підручників, навчальних посібників та монографій.
Примітка: При виконанні роботи можна користуватися різними електронними версіями рефератів, статей та інших публікацій по темі, але слід пам’ятати що більшість з них являють собою звичайні роботи студентів, які виконані на досить низькому рівні і тому потребують достатньо глибокого осмислення та значної переробки.
Курсова робота повинна носити самостійний характер. Механічне запозичення не сприяє глибокому, осмисленому і творчому вивченню та усвідомленню програмного матеріалу. Недопустимо запозичення тексту, фактичних даних із літературних джерел без оформлення посилання на них, а також дослівне переписування із того чи іншого джерела. Курсові роботи, які написані без врахування цих вимог, до захисту не допускаються.
Затвердження теми курсової роботи

Кожен курсант виконує курсову роботу з конкретної теми. Реєстрація обраної теми відбувається у викладача, який викладає цю дисципліну.
Курсант може запропонувати свою тему, при підготовці і написанні якої він розраховує проявити свої здібності та знання, отримані при навчанні в академії та під час стажування. У такому випадку він звертається до свого наукового керівника і додає коротку довідку з визначенням актуальності теми, мети роботи, її практичної і теоретичної значимості та новизни, а також план роботи.
З метою покращення якості роботи після того, коли буде обрана тема, доцільно скласти проект плану і узгодити його з науковим керівником, після чого приступити до написання курсової роботи.
Обсяг, структура і зміст курсової роботи

Курсова робота виконується від руки або з використанням комп’ютера чи машинопису на листах машинописного паперу формату А4 на одній сторінці. При виконанні на комп’ютері слід додержуватися таких вимог шрифт - Times new roman; розмір-14; верхнє та нижнє поле – 2 см.; ліве – 2 см., праве – 1,5 см.; інтервал – полуторний. Загальний обсяг курсової роботи виконаної від руки орієнтовано становить 35 сторінок, з використанням комп’ютеру чи машинопису - 30 сторінок основного тексту (без врахування додатків і списку використаних джерел).
На титульному листі проставляються назва Академії та кафедри, далі вказується назва роботи, номер групи, прізвище та ініціали курсанта. Нижче – посада, науковий ступінь, вчене звання, прізвище та ініціали наукового керівника. На другому листі – план роботи. Текст по кожному з питань плану роботи повинен починатися з назви відповідного пункту плану. Завершується робота списком використаної літератури і якщо є – додатками. В цьому переліку вказуються тільки ті джерела, які курсант вивчив і фактично використав, тобто зробив відповідні посилання на них у курсовій роботі. На останній сторінці роботи ставиться число її виконання та особистий підпис виконавця.
Структура роботи визначається її планом, змістом і складається із:
1. Вступу;
2. Основної частини;
3. Висновку;
4. Додатків (у разі необхідності).
5. Списку використаних джерел;
У вступі обґрунтовується актуальність теми, теоретичне та практичне значення курсової роботи, її мета.
В основній частині, відповідно до плану, дається характеристика теоретичних положень кожного питання, висвітлюються точки зору вчених-юристів з проблемних питань, наводяться приклади із слідчої та судової практики, робляться свої висновки з проблеми, що аналізується. Основна частина включає не менше ніж три розділи, які повинні бути логічно пов’язаними між собою і направленими на розкриття основної мети курсової роботи.
Висновок повинен являти собою узагальнені рекомендації і пропозиції законодавчого та практичного характеру. Такий висновок покладається в основу доповіді, з якою курсант виступає при захисті курсової роботи.
Посилання в тексті на використані джерела робляться відповідно до вимог ВАК України у квадратних дужках в алфавітному чи в іншому порядку з обов’язковим відображенням порядкового номеру джерела у списку використаних джерел.
При написанні курсової роботи курсанти повинні опрацювати і використати не менше десяти джерел, серед яких: Конституція України, Кримінально-процесуальний і Кримінальний кодекси, монографії, наукові статті, підручники, навчальні посібники вчених криміналістів з обраної теми та інші джерела.

Представлення роботи для перевірки науковому керівнику

Курсант повинен представити курсову роботу науковому керівнику на перевірку у встановлений рішенням кафедри термін. Роботи, які представлені на перевірку з порушенням вимог щодо їх оформлення, або в не зброшурованому вигляді чи з порушенням встановленого терміну на перевірку не приймаються.
Увага: якщо представлена курсова робота виконана з допомогою комп’ютерного набору бажано додавати дискету з цим файлом.

Захист курсових робіт


Курсові роботи захищаються перед науковим керівником, що викладає у академічній групі.
Мета захисту: перевірити, як глибоко курсантом засвоєно теоретичний матеріал з теми роботи і як усунено недоліки у викладеному матеріалі, на які вказано у рецензії.
Захист курсових робіт проводиться публічно. Курсанту надається можливість коротко викласти основні положення роботи, повідомити про зауваження, що маються у рецензії, і що зроблено для усунення цих недоліків. В кінці доповіді курсанту можуть бути задані питання з теми курсової роботи та зроблені зауваження щодо основних недоліків захисту.
Оцінка курсової роботи визначається науковим керівником. Курсант, який отримав незадовільну оцінку, повинен відповідно доопрацювати свою роботу і повторно захистити її у в встановлений строк.
Курсанти, які не захистили курсову роботу в зазначений термін, не допус-каються до іспитів.


Р Е К О М Е Н Д О В А Н И Й П Е Р Е Л І К
тем курсових робіт з дисципліни «Кримінальне право України»



1. Поняття кримінальної відповідальності та її підстава.
2. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часі та просторі.
3. Кримінально-правова політика України.
 4. Поняття злочину і класифікація злочинів. 
5. Поняття та значення складу злочину.
6. Об’єкт і предмет злочину.
7. Об’єктивна сторона злочину.
8. Суб’єкт злочину. .
9. Форми і види вини у кримінальному праві.
10 Необхідна оборона та умови її правомірності
11. Стадії вчинення злочину.
12. Добровільна відмова при незакінченому злочин.
13. Поняття та ознаки співучасті у злочині.
14. Множинність злочинів у кримінальному праві.
15. Поняття, підстави і види звільнення від кримінальної відповідальності.
16. Поняття і мета покарання.
17. Система і види покарань у кримінальному праві.
18. Призначення покарання.
19. Звільнення від відбування покарання з випробуванням.
20. Призначення покарання за незакінчений злочин та злочин, вчинений у співучасті.
21. Множинність злочинів: поняття, види, призначення покарання..
22. Осудність та неосудність: поняття, кримінально-правове значення.
23. Інститут судимості.
24. Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх в України.
25. Поняття кримінально-правової кваліфікації.
26. Кваліфікація злочинів при конкуренції кримінально-правових норм.
27. Злочини проти життя: кримінально-правова характеристика.
28. Злочини проти здоров’я: кримінально-правова характеристика.
29. Відмежування умисного вбивства від умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинила смерть потерпілого.
30. Кримінально-правова характеристика залишення в небезпеці.
31 Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини. Кримінально-правова характеристика.
32. Кримінальна відповідальність за грубе порушення законодавства про працю.
33. Розбій. Поняття, кримінально-правова характеристика.
34. Кримінальна відповідальність за шахрайство.
35. Поняття контрабанди та її основні ознаки.
36. Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).
37. Кримінальна відповідальність за шахрайство з фінансовими ресурсами.
38. Відмежування бандитизму від розбою.
38. Кримінально-правова характеристика терористичного акту.
39. Кримінальна відповідальність за порушення чинних на транспорті правил.
40. Поняття та ознаки хуліганство за КК України.
41. Контрабанда наркотичних засобів: кримінально-правова характеристика.
42. Хабарництво: кримінально-правова характеристика.
43. Корупція сьогодення та державна політика по боротьби з нею.
44. Злочини, що посягають на конституційні права громадян у сфері правосуддя.
45. Міжнародні злочини: кримінально-правова характеристика..
Категория: Методички ІІІ курс | Добавил: af (31.10.2011)
Просмотров: 1645 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 theaxapopypet  
0
After getting more than 10000 visitors/day to my website I thought your shpargalki.at.ua website also need unstoppable flow of traffic...

Use this BRAND NEW software and get all the traffic for your website you will ever need ...

= = > > http://auto-massive-traffic.net

In testing phase it generated 867,981 visitors and $540,340.

Then another $86,299.13 in 90 days to be exact. That's $958.88 a
day!!

And all it took was 10 minutes to set up and run.

But how does it work??

You just configure the system, click the mouse button a few
times, activate the software, copy and paste a few links and
you're done!!

Click the link BELOW as you're about to witness a software that
could be a MAJOR turning point to your success.

= = > > http://auto-massive-traffic.net

1 traitydribige  
0
Hi, This just came across my desk and I had to pass it on to you ASAP…
Internet multi-millionaire Mack Michaels has a few new positions available right now…
If accepted you can easily rake in $11, 917 per month starting from scratch.
==> http://www.maverickmoneymaking.info/maverick.html
Once you’re accepted just follow the training Mack gives you. It’s really quite simple…
Learn how Mack went from not being able to afford Christmas gifts to a millionaire lifestyle and how you can too!
BUT…
Due to the extremely high level of Hands-On time Mack spends with every new member he has to limit the number of positions that are open.
Right now there are only 2 available in your area. If you’re interested you should move quickly.
==> http://www.maverickmoneymaking.info/maverick.html
Your Friend, – Mike

Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2025
Поиск
>
Друзья сайта
Создать бесплатный сайт с uCoz